Wyceny Nieruchomości

Wycena przy sprzedaży

Jedną z najważniejszych czynników, a zarazem jedną z najtrudniejszych decyzji które musisz podjąć w procesie sprzedaży jest właściwe określenie ceny wywoławczej za Twoją nieruchomości.

Przy prawidłowym oszacowaniu wartości rynkowej nieruchomości jesteś w stanie zaoferować sprzedaż największej grupie potencjalnych Klientów. Im bardziej przeszacowana nieruchomość, tym większy odsetek potencjalnych nabywców zostaje wyeliminowany już na samym początku działania. Pamiętaj! grupa potencjalnych Klientów zainteresowanych danym typem nieruchomości jest ograniczona. Oferta nieruchomości cieszy się największym zainteresowaniem przez pierwsze tygodnie od daty wystawienia jej na sprzedaż. Dostosowując cenę do realiów rynkowych możesz spodziewać się że Twoja nieruchomość sprzeda się za najlepszą możliwą realną cenę rynkową w możliwie najkrótszym czasie.

Czynniki, które nie mają wpływu na cenę rynkową nieruchomości:

  • Ile zapłaciłeś za nieruchomość,
  • Jaką kwotę potrzebujesz,
  • Jaką kwotę chciałbyś otrzymać,
  • Za jaką kwotę sprzedał nieruchomość Twój sąsiad,
  • Jaką cenę wyznaczył inny agent,
  • Ile aktualnie kosztowałaby budowa.

Wycena przy Kupnie

Wiele banków na rynku wymaga obecnie aby do dokumentacji kredytowej była załączona niezależna wycena nieruchomości wykonana przez rzeczoznawcę majątkowego wpisanego na listę rzeczoznawców akceptowanych przez bank.

Dzięki współpracy od ponad 6 lat z najlepszymi na rynku firmami specjalizującymi się w profesjonalnej wycenie Nieruchomości, jesteśmy w stanie zagwarantować państwu przygotowanie operatu szacunkowego (wyceny) najszybciej na rynku (nawet w ciągu 1-go dnia).

Dodatkowym atutem jest to, że specjaliści z nami współpracujący przygotują wycenę w najniższych cenach na rynku. Możliwe jest to m.in. dzięki temu ,że firmy z nami współpracujące specjalizują się przede wszystkim w wycenach robionych na potrzeby uzyskania kredytu hipotecznego.

skyscraper-366820_1920

Dodatkowo usługi którymi zajmują się nasi rzeczoznawcy to:

-Inwentaryzacje Nieruchomości

-Wyceny Nieruchomości komercyjnych

-Wyceny domów, działek, mieszań

-Wyceny gruntów rolnych

-Wyceny działek inwestycyjnych